News

Lily Collins, Ian McShane, Toby Kebbell to voice “Here Comes The Grump”

9. října 2017 v 10:00 | ♥ LCOLLINS
Krásné ráno, přináším vám novou úžasnou zprávu a týká se nové projektu, ve kterém bude Lily součástí!! :) Včera bylo oznámeno, že ve filmu Here Comes The Grump bude Lily dabovat princeznu Dawn :)) Celý přeložený článek si můžete přečíst níže v Celém článku :)))

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Amazon cancels 'The Last Tycoon'

10. září 2017 v 9:44 | ♥ LCOLLINS
Přináším jak pro koho - někoho smutnou zprávu a pro někoho, jako jsem třeba já, protože jsem to neviděla, neutrální zprávu a to o tom, že nového dílu The Last Tycoon už se nedočkáme. Ano, tento seriál končí pouze z jednou svou sérií.

Mluvíme tu o tom, že The Last Tycoon byl zrušený skrz malou sledovanost a také skrz špatné ohlasy (53%) a rozhodl o tom Amazon. Během jedné série bylo utraceno 7 miliónů dolarů (a vlastně uplně zbytečně). Amazon mluví o tom, že potřebuje nějaký velký hit, který si každý zamiluje a The Last Tycoon to nebyl. V seriálu jsme mohli vidět hrát jak Lily tak i Matta Bomera a Kelsey Grammerovou a 9. epizod, které vyšly, se soustředily v době Hitlera na proklouznutí na Hollywoodské plátna a být slavnými (což jsem pochytila z těch 20 minut, co jsem se na to dívala :D).

Chtěla jsem přeložit celý článek, co o tom vyšel na Hollywood reporter, ale bohužel na to nemám tolik času, takže jen tak zkráceně :) Co si o tom myslíte? Dívali jste se na The Last Tycoon? Líbil se vám?

2017: The Dig

9. září 2017 v 16:51 | ♥ LCOLLINS
Krásné sobotní odpoledne, doufám, že užíváte víkend, já odpočívám po náročném včerejšku a pomalu si uvědomuju, že zase už jen zítra a pak zase práce a že se z toho asi zblázním :D
No nic, mám pro vás úžasnou zprávu! Jestli někdo sledujete twitter Lily (já ano, ale dávat sem každý den fotku po fotce, co přidává na ig na tt, to by mě asi zabilo a asi bych ani na to neměla čas) můžete vědět, že minulý týden Lily natáčela projekt s Taylorem Kitschem, který se jmenuje The Dig (Kopání). Dnes bylo odhaleno video na youtube stránkách, které tam přidal sám Taylor Kitsch a můžeme vidět, že tento projekt je ve skutečnosti krátký film a snímky jsou jako první natočeny kamerou Sony VENICE, tento snímek byl předevčítem promítán kameramanům, kteří jsou členy Americké společnosti a řady dalších lidí z tohoto oboru. :) No to, co ve videu je, vám určitě nebudu říkat, ale určitě se podívejte, protože ten konec jsem opravdu nepochopila :D A kdo by si o tom chtěl popovídat, ať klidně napíše na ask :D
V galerii najdete fotografie ze zákulisí, screeny ze zákulisí a taky screeny z tohoto krátkého videa, který je umístěn hned pod fotografiemi! :) Určitě napište svůj názor :)
002~781.jpg 001~898.jpg
MOVIE PRODUCTIONS > 2017: THE DIG > BEHIND THE SCENES [+ 2 photos new!]

037~169.jpg 034~185.jpg 022~280.jpg 009~488.jpg 044~150.jpg
MOVIE PRODUCTIONS > 2017: THE DIG > SCREEN CAPTURES: BEHIND THE SCENES [+ 67 photos new!]

0354~0.jpg 0361~0.jpg 0723.jpg 0752.jpg 01128~1.jpg
MOVIE PRODUCTIONS > 2017: THE DIG > SCREEN CAPTURES: FILM [+ 278 photos new!]

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Lily Collins Joins Nicholas Hoult in J.R.R. Tolkien Biopic

1. září 2017 v 12:30 | ♥ LCOLLINS
Mám tu pro vás také jednu novou a skvělou zprávu! :) Dnes bylo oznámeno Hollywoodským reportérem, že byla Lily požádána, aby se připojila k natáčení biografie života novelisty J.R.R. Tolkiena, autora Hobita a Pána prstenů. Lily si zahraje Edith Bratt, Tolkienovu (hráno Nicholasem Houltem) velkou lásku! :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Lily Collins byla požádána, aby se připojila k Nicholasovi Houltovi v hraní hlavních rolí v biografii JRR Tolkiena.
Anthony Boyla, známý rolí Scorpiuse Malfoye ve filmu Harry Potter a prokleté dítě, se rovněž připojí k filmu zaměřeného na slavného autora.
V biografii bude Hoult hrát autora seriálu Hobit a Pán prstenů, který byly později přizpůsobeny hollywoodsky trilogiím Petera Jacksona. Projekt vede Dome Karukoski.
TOLKIEN, napsaný Davidem Gleesonem a Stephneme Beresfordem, zkoumá život JRR Tolkiena, který mezi vyvrženými lidmi nalézá lásku, přátelství a uměleckou inspiraci. Když hrůzy ze světové války, která začíná v přelomu jeho života, vstoupí do jeho života, hrozí, že se od této asociace odtrhne a začne zpochybňovat samotný význam a účel svého umění. Ale místo toho však Tolkien najde způsob, jak využít zkušenosti z těchto dob jako inspiraci pro své slavné díla, například pro Hobita a Pána prstenů.
Lily bude hrát Edith Bratt, velkou lásku a zároveň případnou ženu Tolkiena, kterou byly inspirovány elfské princezny v sérii Pána prstenů.
Lily byla viděna na obrazovkách naposledy ve filmu 'To The Bone' a 'Okja'."

07/08 - Lily at The Late Late Show with James Corden

8. srpna 2017 v 20:00 | ♥ LCOLLINS
Lily byla včera (7. Srpna) v show Jamese Cordena spolu se spoluhostem Anthonym Mackiem, první se jí James ptá, kde se vlastně s Lily potkali, dokonce vytáhne i její starou fotografii a baví se o tom, co měla za styl a v jakém obchodě byla :D No a nakonec vlastně hlavní téma - její obočí. Lily mluví o tom, že se jí lidi ptají, jestli si můžou na obočí sáhnout, ale jen na jedno a že neví, jestli je divné říct ano nebo ne, ale vždy řekne ano :D No a nakonec si na její obočí sáhnou oba :D No na video se podívejte, James je úžasnej a Lily to neskutečně sluší, těším se na fotografie z této show a zatím jsem vám teda do galerie přidala screeny z videa :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
016~364.jpg 028~223.jpg 0302.jpg 0347.jpg 0464.jpg
GALLERY LINK:
SCREEN CAPTURES > TV SHOWS > AUGUST 07TH - LILY AT THE LATE SHOW WITH JAMES CORDEN [+ 559 photos new!]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
[EDIT: 20:30]: Tak už se objevilo pár HQ fotografií ze show, tak vám je sem přidávám :)
001~886.jpg 002~767.jpg 005~611.jpg 003~702.jpg 004~645.jpg
GALLERY LINK:
PUBLIC APPEARANCES & EVENTS > 2017 > AUGUST 07TH - THE LATE LATE SHOW WITH JAMES CORDEN [+ 5 photos new!]
 
 

Reklama