Lily Collins, Ian McShane, Toby Kebbell to voice “Here Comes The Grump”

9. října 2017 v 10:00 | ♥ LCOLLINS |  News
Krásné ráno, přináším vám novou úžasnou zprávu a týká se nové projektu, ve kterém bude Lily součástí!! :) Včera bylo oznámeno, že ve filmu Here Comes The Grump bude Lily dabovat princeznu Dawn :)) Celý přeložený článek si můžete přečíst níže v Celém článku :)))

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥


Lily Collins (Rules Don't Apply), Ian McShane (Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna) a Toby Kebbell (Úsvit planety opic) se připojily k dabování postav animovaného filmu Here Comes The Grump.

Film je založen scénaristou 'Doba Ledová: Obleva' Jimem Hechtem a konstrukcí od Craiga Kellmana (Madagaskar a Hotel Transylvánie).

James Brett (Putování s Dinosaury) vytvořil k filmu hudbu. Dabování je nahráváno v Los Angeles s Toddem Resnickem v 'The Voice Company'.

McShane bude dabovat Grumpa, což je bezstarostný štastný kouzelník, který se na svět dívá pohledem se zlomeným srdcem. Kebbel bude dabovat teenagera s živou představivostí, který se magicky transportuje do babiččiného parku do země Groovynham, kde se potká se skoro-vždy-perfektní princeznou Dawn, kterou dabuje Lily.

Vývoj, režie a dohled nad filmem se uskutečnil v ateliérech Anima's studio v Mexiku, animace v animačních zařízeních ve studiu 'Prime Focus' v Londýně a Mumbaji.

Premiéra filmu bude v AFM V listopadu, poté officiálně v prosinci.

"Jsme nadšeni, že budeme moci přivítat Lily, Iana a Tobyho v 'Grump' týmu." Řekl Greg Gavanski, vedoucí oddělení 'Prime Focus'. "Tyto nesmírně talentované hlasy spolu se spoluprácí animací umělců z Anima a Prime Focus, přivedly tyto postavy k životu. Nedoufal jsem, že by se to mohlo odehrát lépe, než to je."

"Je velmi vzrušující mít tak úžasné herce po boku a že jsou vlastně součástí našeho filmu. Jsme si jistí, že diváci budou milovat McShaneovu rozvážnou povahu, Lily jako rozkošnou princeznu a Tobyho jako úžasného hrdinu." Dodal José C. Garcia de Letona, COO v 'Anime Estudios'.

ČLÁNEK JSEM PŘELOŽILA JÁ, KOPÍROVAT SE ZDROJEM!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hailey-baldwin hailey-baldwin | Web | 13. října 2017 v 16:27 | Reagovat

Jeee, tak na film (nebo mám spíš říct pohádku?:D) se už teď mooc těším a ještě když ho dabuje Lily. :)

2 Claire Claire | Web | 14. října 2017 v 21:38 | Reagovat

Je mi sice 21, ale pohádky miluju, takže se na tuhle těším, ještě když jednu z postav nadabuje Lily :) Kvůli ní si pustím i originál! :D

3 Lenna Lenna | Web | 15. října 2017 v 15:46 | Reagovat

Tak to je super! Animáky miluju a ještě když tam bude Lily? Top!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.