Discography

13. července 2017 v 10:07 | ♥ LCOLLINS
Jméno: Lily Collins | Povolání: herečka, modelka |Věk: 28 let | Datum nar.: 18. 3. 1989

♥ Celým jménem Lily Jane Collins se narodila 18. března roku 1989 ve městě Guildford v Anglii. Promovala na Harvard-Westlake School a University of Southern California, kde studovala žurnalistiku.

♥ Lily je dcerou slavného britského muzikanta Phila Collinse. Má dva sourozence Simona a Joely. Lily začala s herectvím v seriálu Growing Pains z produkce BBC. V 5ti letech se s rodiči přestěhovala USA, kde účinkavala v divadle Youth Academy for Dramatic Arts.

♥ Jako teeneger Lily začala psát sloupky do britského magazínu Elle Girl. Později začala psát pro časopisy Seventeen, Teen Vogue a pro časopis Los Angeles Times. V roce 2007 se stala tváří Chanel. V tom samém roce si zahrála v několika epizodách v seriálu The Hills.

♥ V roce 2008 byla podle španělského časopisu Glamour označena mezinárodní modelkou roku. A v roce 2009 se objevila na obálce časopisu. V tom samém roce si zahrála v pokračování seriálu Beverly Hills 90210.

♥ V roce 2010 si zahrála v dramatu Zrození šampióna (The Blind Side), kde hrála dceru Sandy Bullock.

♥ V roce 2008 vyhrála cenu Young Hollywood Award. Lily se stala jednou z 20ti žen, které časopis Maxim označil v žebříčku Nejžhavější dcery rockových hvězd.

♥ V roce 2011 dostala ihned dvě příležitosti se zviditelnit a to ve filmu Kazatel a Bez dechu, což se v menší míře povedlo a roku 2012 už dostala roli ve filmu Sněhurka, kde si zahrála hlavní roli samotné Sněhurky. V tento rok stihla natočit ještě film Stuck in Love, ve kterém si s ní zahrál hlavní roli i herec Logan Lerman.

♥ Roku 2013 si Lily zahrála v hororu Lesní duch a hlavní roli ve filmu Mortal Instruments: Město z Kostí, který ji dostal až na červený koberec a vysoko mezi herečky.

♥ Od té doby natočila roku 2014 film S láskou Rosie, ve kterém si zahrála samotnou Rosie. Tento film měl obrovský ohlas. Roku 2016 v Rules Don't Apply, The Las tycoon a v tomto roce nás čekají dva filmy s její polovičkou, které nesou názvy To The Bone a Okja.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.